رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد، در نشست شبکۀ فروش استان خراسان رضوی، بر تعامل مستمر و پایدار نمایندگان با شعبه تأکید کرد

تاریخ خبر: 1403/1/29زمان خبر: 09:58

رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد در هفتۀ پایانی فروردین‌ماه با نمایندگان فروش استان خراسان رضوی و کارکنان شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، جوادی، رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد، 25 فروردین‌ماه از شعبۀ خراسان رضوی بازدید و با نمایندگان فروش این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد سال 1402 را سال گذر از بحران و نقطۀ عزیمت به‌سوی پیشرفت دانست و شرایط ورود به سال جدید را مطلوب توصیف کرد.

جوادی با اشاره به شعار سال جدید، گفت اگر  نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری را بخواهيم به ادبيات شركت‌های بيمه بيان كنيم، بايد امسال را سال جهش حق بیمه تولیدی با مشارکت شبکۀ فروش بدانيم و خاطرنشان کرد در تدوین استراتژی سال 1403، بر شبکۀ فروش تأکید و توجه ویژه‌ای شده است و در جهت تقویت و توانمندسازی شبکۀ فروش و نمایندگان پرتلاش بیمه سرمد برنامه‌ریزی جدی انجام خواهد شد.

در این دیدار، رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمۀ سرمد، ضمن اشاره به کسب رتبۀ پنجم شعبۀ استان خراسان رضوی در میان استان‌های کشور، گفت: با توجه به ظرفیت‌ بالای این استان، طبیعتاً انتظارات ما در ستاد از این شعبه زیاد است و لازم است با اتکا به توان و پتانسیل شبکۀ فروش، و همچنین همدلی و همکاری کارکنان شعبه، شاهد رشد پرتفو و صعود رتبۀ این استان باشیم.

جوادی بر گفت‌وگوی بی‌واسطه با شبکۀ فروش و لزوم تعامل مستمر و پایدار تأکید نمود و ابراز امیدواری کرد که در سال جدید این‌دست دیدارها در همۀ شعب ادامه خواهد داشت.

در پایان، ایشان در بازدید از شعبۀ استان خراسان رضوی با کارکنان گفت‌وگو کرد و ضمن تبریک سال جدید، از زحمات ایشان تشکر و تقدیر نمود.

دانلود اپلیکیشن بیمه سرمد

  • وب اپلیکیشن بیمه سرمد
  • دریافت اپلیکیشن همراه بیمه سرمد از کافه بازار
همیشه همراه انجام امور بیمه ای