هدف‌گذاری بیمه سرمد برای حضور در بازار انرژی و صنعت پتروشیمی کشور

تاریخ خبر: 1400/11/27زمان خبر: 10:42

بیمه سرمد با شرکت در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، هدف‌گذاری ویژه‌ای برای حضور موثر در بازار انرژی و صنعت پتروشیمی کشور کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پترو پالایش، دوم تا چهارم اسفند 1400 در جزیره کیش برگزار می‌شود. 

بیمه سرمد که یکی از شرکت‌های اصلی حاضر در اجرای طرح «پتروصاد» بانک صادرات ایران با هدف افزایش سقف تامین سرمایه و تسهیل در اجرای پروژه‌های پیشران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است، با یک نگاه استراتژیک در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد. 

این شرکت برای معرفی توانمندی‌های ویژه خود در حمایت از طرح‌های نفت، گاز و پتروشیمی و با هدف توسعه بازار بیمه‌های مهندسی و انرژی و ارائه انواع خدمات بیمه‌ای در زمینه بیمه‌ جامع اموال (برای کلیه تاسیسات، تجهیزات، ساختمان‌ها و...)، بیمه باربری، بیمه ماشین‌آلات پیمانکاری (کلیه ماشین‌آلات ساختمانی، راه‌سازی و پیمانکاری)، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت پیمانکاران، بیمه تضمین کیفیت محصول در قبال اشخاص ثالث، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و پس‌انداز، بیمه خودرو و پاداش سنوات بازنشستگی به شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی حاضر شده و با حضور مدیران ارشد و کارشناسان فنی، محصولات و خدمات نوین خود را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند. 

این دومین گام بزرگ بیمه سرمد، پس از حضور در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2021) است که در آن علاوه بر معرفی خدمات نوین بیمه‌ای خود، نقش شرکت را در سوپرمارکت مالی بانک صادرات ایران و طرح بزرگ پتروصاد تبیین می‌کند. 

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پترو پالایش، با همکاری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری، شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، 2 تا 4 اسفند 1400 در جزیره کیش برگزار می‌شود.

دانلود اپلیکیشن بیمه سرمد

  • وب اپلیکیشن بیمه سرمد
  • دریافت اپلیکیشن همراه بیمه سرمد از کافه بازار
همیشه همراه انجام امور بیمه ای