• سرورگرامی
   درگاه اینترنتی بیمه سرمد، استراتژی، محیط تعاملی و برخط با مشتریان را دنبال می نماید، بر این باوریم که باید سریع و مطمئن بود، نگاه ها را به خود جلب کرد، بی درنگ از نظرات بهره جست و برای پاسخ به نیازها برنامه داشت.
   بنابراین حضور شماسرورگرامی را همچون حضور در بیمه سرمد گرامی داشته و با ابراز کمال خرسندی از این انتخاب، آماده ارائه خدمت و دریافت نظرات نکته بینتان هستیم چرا که بنا داریم به این ترتیب، روز به روز به غنای اطلاعاتی آن افزوده و خدمات بیمه را بیش از پیش سهل الوصول نماییم.
  • آشنایی با سرمد
  • هیات مدیره بیمه سرمد
    پرویز مقدسی

   پرویز مقدسی

   رئیس هیات مدیره

   مجتبی کاتب

   مجتبی کاتب

   نایب رییس هیات مدیره

   محمد حسینی کنارویی

   محمد حسینی کنارویی

   عضو هیات مدیره

   علی جوانمردی وزیری

   علی جوانمردی وزیری

   عضو علی البدل

  • جایگاه بیمه سرمد

   بیمه سرمد به عنوان اولین ارائه کننده باشگاه مشتریان، سامانه مرکز تماس و سایر خدمات الکترونیکی برای مشتریان، با توانگری مالی مطلوب، ترکیب پرتفو، ایفای تعهدات و ... شناخته میشود.

   موسسین و سهامداران

   بیمه سرمد با حمایت مجموعه ای خوشنام و توانا از گروه های مالی، اعتباری و سرمایه گذاری فعال کشور تاسیس و سهام آن از طریق پذیره نویسی عمومی عرضه گردید.

   آشنایی با مدیران

   ساختار سازمانی و تشکیلاتی منعطف، سریع و چابک از خصوصیات عمده هر سازمان و شرکتی است که هدفش ارائه خدمت در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت است

   گزارشگری و افشای اطلاعات شرکت بیمه سرمد

   شورای عالی بیمه، با استناد به قانون تجارت، قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، و به منظور استقرار نظام حاکمیت شرکتی در صنعت بیمه، «آیین نامه گزارشگری و افشای اطلاعات مؤسسات بیمه» را تصویب نمود.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان