•  
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   صیادان کشور تحت پوشش بیمه تکمیل درمانی بیمه سرمد قرار گرفتند

   برای نخستین بار در کشور؛

   صیادان کشور تحت پوشش بیمه تکمیل درمانی بیمه سرمد قرار گرفتند

   صیادان کشور برای نخستین بار در کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه سرمد قرار گرفتند.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد؛ روز گذشته مورخ 97/3/29، تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان این شرکت با اتحادیه سراسری صیادان ایران با حضور دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد، دکتر شاپور کاکولکی معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران و یعقوب دوجی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های صیادی ایران منعقد شد که بر اساس آن علاوه بر بیمه های درمان، بیمه های عمر و حادثه صاحبان شناور، بیمه بدنه مسئولیت و خودروهای اعضای صیادان و صاحبان شناورها نیز تحت پوشش بیمه سرمد قرار گرفت.

   ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتر

   کاتب در بازدید از شعبه همدان خبر داد:

   ارائه تسهیلات ویژه به نمایندگان برتر

   در ادامه بازدیدهای استانی شعب، دکتر کاتب روز شنبه 97/3/27 با حضور در محل شعبه همدان، با کارکنان و نمایندگان این استان دیدار کرد.

   دیدار رییس هیات مدیره بیمه سرمد با مدیریت بانک صادرات شعب خراسان رضوی

   دیدار رییس هیات مدیره بیمه سرمد با مدیریت بانک صادرات شعب خراسان رضوی

   دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد به اتفاق آقایان حسین نظریان مدیر امور پشتیبانی و حمیدرضا کتیرایی مدیر امور استانها و نمایندگان از شعبه رضوی مشهد بازدید کردند.

   برگزاری مراسم افطاری بیمه سرمد با حضور تعدادی از بیمه گذاران برتر

   برگزاری مراسم افطاری بیمه سرمد با حضور تعدادی از بیمه گذاران برتر

   مراسم افطاری بیمه سرمد با حضور تعدادی از بیمه گذاران برتر این شرکت در شب 26 رمضان در محل هتل ارم برگزار شد.

   شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران افتتاح شد

   شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران افتتاح شد

   شعبه مستقل مرکزی بیمه سرمد در تهران روز دوشنبه 97/3/21 با حضور آقایان پرویز مقدسی رییس هیات مدیره بانک صادرات و مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، سید روح الله علیپور عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.

   خرداد، ماه تفکر

   پیام تسلیت رییس هیات مدیره بیمه سرمد به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)، ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد و تقارن آن با شب های قدر

   خرداد، ماه تفکر

   خرداد امسال؛ ماه تفکر است، ماهی است که شهادت فرزند کعبه و شهید محراب (ع)، ارتحال جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را در خود جای داده است و تقارن شگفت این ایام با شب های پربرکت قدر و ماه مبارک رمضان، انسان را به تفکری عمیق وا می دارد تا برای پاسداشت هر چه بیشتر آرمان های والای انقلاب اسلامی (ره)، خون پاک شهدا و حرکت در مسیر ایثار و شهادت در راستای اهداف عالی میهن اسلامی مان ایران بیش از پیش گام برداریم.

   مراحل فروش موفق بیمه‌نامه زندگی

   در گفتگوی کوتاه با حمید بایگان، مدیر بیمه‌های زندگی بیمه سرمد مطرح شد:

   مراحل فروش موفق بیمه‌نامه زندگی

   مدیر بیمه های زندگی بیمه سرمد گفت: بیمه‌های زندگی نقش مهمی در ارائه خدمات اجتماعی، فرایند رشد و توسعه اقتصادی کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه ایفاء می‏کند.

   «بیمه جامع پروژه» توسط بیمه سرمد ارائه می‌شود

   در حوزه بیمه‌های مهندسی؛

   «بیمه جامع پروژه» توسط بیمه سرمد ارائه می‌شود

   «بیمه جامع پروژه» در حوزه بیمه‌های مهندسی توسط بیمه سرمد ارائه می‌شود.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، سرپرست مدیریت بیمه‌های مسئولیت و مهندسی با اعلام این خبر افزود: این بیمه‌نامه قادر خواهد بود تمام ریسک‌های یک پروژه احداث را از زمان شروع حمل تجهیزات گرفته تا انبارداری، نصب، تست و دوره نگهداری پروژه تحت پوشش قرار دهد که این شرکت تاکنون برای دو پروژه بزرگ، این بیمه‌نامه را مطابق شرایط استاندارد بین‌المللی ارائه داده است.

   رشد 99 درصدی پرتفو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

   نگاهی اجمالی به عملکرد بیمه سرمد در سال 1396؛

   رشد 99 درصدی پرتفو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

   شرکت بیمه سرمد در سال 1396 موفق به کسب دستاوردهای بسیاری شد که رشد 99 درصدی پرتفو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، کسب رتبه 1 توانگری مالی از بیمه مرکزی ج.ا.ا.، کسب نشان برتر تعاملات الکترونیکی در دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری در بخش بنگاه‌های تجاری بزرگ، کسب نشان عالی از هفتمین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری با رویکرد رضایتمندی به همراه گواهینامه از شرکت معتبر QAL انگلستان، کسب عنوان پاسخگوترین شرکت بیمه و دارای کمترین میزان شکایات بیمه ای طبق گزارشات بیمه مرکزی ج.ا.ا.، گسترش واحدهای ارائه خدمت در استانهای مختلف با راه اندازی و تاسیس 8 شعبه جدید، افزایش پرتفو در بخش غیرسهامداری در سبد بیمه ای به میزان 47 درصد، پایین بودن نسبت خسارت بیمه سرمد در مقایسه با صنعت، ترکیب پرتفوی متوازن با سهم ثالث 13 درصدی در مقایسه با سهم ثالث 40 درصدی صنعت بیمه و بالاترین میزان سودآوری در بین شرکتهای بیمه ای همطراز از مهم ترین آن ها به شمار می رود.

   واحد مدیریت پروژه در بیمه سرمد راه اندازی شد

   واحد مدیریت پروژه در بیمه سرمد راه اندازی شد

   واحد مدیریت پروژه در بیمه سرمد با هدف افزایش سرعت عمل در پاسخگویی به مشتریان راه اندازی شد.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت در راستای مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع به مشتریان بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین سهامدار خود، این واحد را راه اندازی کرده است.

پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان