•  
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   انعقاد بزرگترین قرارداد بیمه با اتاق اصناف بندر آستارا

   با تلاش‌های شعبه سردارجنگل بیمه سرمد صورت گرفت:

   انعقاد بزرگترین قرارداد بیمه با اتاق اصناف بندر آستارا

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، با مذاکرات صورت گرفته از سوی شعبه سردارجنگل این شرکت، اتاق اصناف بندر آستارا در پوشش بیمه سرمد قرار گرفت.
   در این مراسم که با حضور برخی از روسای اتحادیه‌های اصناف در محل اتاق اصناف شهر آستارا برگزار شد، مجتبی نصریان، رئیس شعبه سردار جنگل (گیلان) بیمه سرمد، ضمن قدردانی از همکاری همه‌جانبه اتاق اصناف بندر آستارا در عقد این قرار داد، نسبت به ارائه مطلوب خدمات بیمه‌ای و توسعه دامنه قراردادهایی از این دست ابراز امیدواری کرد.

   بیمه سرمد به مجمع می‌رود

   بیمه سرمد به مجمع می‌رود

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت، 28 تیرماه برگزار می‌شود و سهامداران برای بررسی موارد زیر در این جلسه شرکت می‌کنند:

   موحد معاون فنی بیمه سرمد شد

   با حکم مدیرعامل بیمه سرمد و تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا

   موحد معاون فنی بیمه سرمد شد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، محمدرضا صباغی موحد که چندی پیش از سوی دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد به عنوان سرپرست معاونت فنی این شرکت منصوب شده بود، با تایید بیمه مرکزی از تاریخ24 خردادماه 1396، فعالیت خود را در سمت معاون فنی بیمه سرمد، رسما آغاز کرد.

   سامانه رسیدگی سریع به شکایات راه‌اندازی شد

   با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شرکت بیمه سرمد

   سامانه رسیدگی سریع به شکایات راه‌اندازی شد

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، به منظور پاسخگویی بهتر به شکایات مشتریان، امکان ثبت و دریافت مستقیم شکایات با استفاده از درگاه پورتال اینترنتی این شرکت راه اندازی شد.
   با ایجاد این امکان در صفحه امور مشتریان وبسایت بیمه سرمد، به محض ثبت شکایت مراجعان در سامانه، عنوان و موضوع شکایت در کارتابل کارشناسان مرکز تماس ثبت شده و تاییدیه دریافت پیام و کد پیگیری، به وسیله پیامک و پست الکترونیک به افراد اطلاعرسانی خواهد شد.

   رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، دبیر شورای هماهنگی بیمه در این استان شد

   رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، دبیر شورای هماهنگی بیمه در این استان شد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، با برگزاری انتخابات شورای هماهنگی بیمه در استان کرمان، مهسا فامیلی، رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، به عنوان دبیر این شورا در استان کرمان انتخاب شد.

   تقدیر بیمه سرمد از نامزد جایزه «بهترین داور فوتبال جهان»

   تقدیر بیمه سرمد از نامزد جایزه «بهترین داور فوتبال جهان»

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، این شرکت در راستای فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی خود، دیداری دوستانه را با تیم منتخب داوران فوتبال و فوتسال ایران برگزار کرد.
   در حاشیه این دیدار که در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد، از علیرضا فغانی؛ کاندیدای کسب جایزه «بهترین داور جهان»، محمد رضا منصوری؛ کمک داور بین المللی فوتبال و حسین شاهمرادی؛ داور بازنشسته و بین المللی فوتسال قدردانی شد.

   پرداخت 4 روزه خسارت به زیان‌دیدگان زلزله بجنورد

   به دستور مدیرعامل بیمه سرمد انجام شد:

   پرداخت 4 روزه خسارت به زیان‌دیدگان زلزله بجنورد

   در پی وقوع زلزله در خراسان شمالی و وارد شدن خسارت به ساختمان و اموال 15 شعبه بانک صادرات بجنورد و همچنین 38 منزل مسکونی، اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، دستور اعزام تیمی از مدیران ستادی، کارشناسان ارزیابی خسارت و مسئولان شعبه خراسان به این منطقه را صادر کرد.

   تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

   با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد صورت گرفت:

   تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، طی مراسمی با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل و مهدی مهدوی، معاون طرح و توسعه شرکت بیمه سرمد، از تلاش‌های کارکنان این مجموعه در ارائه مقالات پژوهشی تخصصی تقدیر شد. در جریان این نشست، دلفراز با اشاره به حضور نیروهای متخصص و جوان شرکت بیمه سرمد، بر لزوم دانش‌افزایی در حوزه‌های تخصصی تاکید و از کارمندانی که برای ارتقای سطح دانش این مجموعه تلاش کرده‌اند، قدردانی کرد.

   اجرای عملیاتی طرح نسیم بیمه سرمد

   از امروز در شعب بانک صادرات صورت گرفت:

   اجرای عملیاتی طرح نسیم بیمه سرمد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، با هدف توسعه همکاری‌های متقابل بانک و بیمه و تسهیل دسترسی افراد به بیمه‌نامه‌ها، طرح نسیم بیمه سرمد در شعب منتخب بانک صادرات اجرایی شد.
   براساس این گزارش، صبح امروز اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه‌سرمد، جامخانه، مشاور اجرائی مدیر عامل و معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات و دکتر ملک‌لو،مدیرمنطقه مرکز تهران این بانک،از اجرای عملیاتی طرح نسیم در شعبه جمهوری (239) بانک صادرات ایران بازدید کردند.

   لزوم فرهنگسازی در عرصه بیمه‌های آتش‌سوزی

   لزوم فرهنگسازی در عرصه بیمه‌های آتش‌سوزی

   پلاسکو در آتش می‌سوخت و شمار افرادی که برای خرید بیمه‌نامه آتش سوزی به شرکت‌های بیمه مراجعه می‌کردند، هر روز بالاتر می‌رفت؛ اما با خاکستر شدن آتشی که به ویرانی ساختمان بلند پلاسکو انجامید، گویی هراس از شعله‌ها هم از میان رفت و از تعداد مراجعانی که بیمه‌نامه آتش‌سوزی را از شرکت‌های بیمه طلب می‌کردند، آرام آرام کاسته شد.

پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان