•  
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   برگزاری شورای هماهنگی مدیران شرکت های بیمه در استان سمنان به میزبانی بیمه سرمد

   برگزاری شورای هماهنگی مدیران شرکت های بیمه در استان سمنان به میزبانی بیمه سرمد

   شورای هماهنگی مدیران استانی شرکت های بیمه به میزبانی شعبه سمنان بیمه سرمد روز یکشنبه 97/5/7 برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در این نشست که با حضور مدیران شرکت های بیمه در استان سمنان برگزار شد، مسائل و مشکلات صنعت بیمه در این استان مورد بررسی قرار گرفت.

   رشد نزدیک به 250 درصدی پورتفوی شعبه البرز بیمه سرمد

   در نشست هم‌اندیشی شبکه فروش بیمه سرمد در استان البرز مطرح شد:

   رشد نزدیک به 250 درصدی پورتفوی شعبه البرز بیمه سرمد

   با هدف بهبود تعاملات با نمایندگان استان البرز و خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان بیمه سرمد در این استان، نشستی با حضور مدیر، معاون و همچنین نمایندگان جنرال این شعبه برگزار شد.
   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این جلسه، کوروش حسین‌زاده، مدیر استان البرز، ضمن عرض خیر مقدم به حاضران، اهداف و برنامه‌های طرح شده شرکت بیمه سرمد در این استان را تشریح و بر لزوم تلاش مضاعف در راستای تحقق اهداف و همچنین افزایش انسجام سازمانی در این مدیریت تاکید کرد. حسین‌زاده با قدردانی از مساعدت‌ها و حمایت‌های مدیران ستادی بیمه سرمد و همچنین همکاری مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران در این استان، اجرای طرح‌های بانک-بیمه‌ای را فرصتی مغتنم برای آشنایی عموم افراد با برند «سرمد» برشمرد.

   رقابت پذیری و توانمندسازی شرکت های بیمه

   رقابت پذیری و توانمندسازی شرکت های بیمه

   • سید محمد حسین صدر طباطبایی
   • کارشناس صدور شعبه مستقل مرکزی

   شرکت‌های بیمه از دیر باز، ریسک‌ها و خطرات بیمه‌گذاران را پوشش می‌دهند و در مقابل این خدمات حق‌بیمه دریافت می‌کنند که برابر قوانین موظف هستند بخشی از حق بیمه دریافتی را جهت توانمند سازی خود در جبران خسارت بیمه گذاران سرمایه گذاری نمایند. این در حالی است که بیمه‌گذار و بیمه‌گر، هر دو بیشتر به قیمت توجه می‌کنند که در بلندمدت با کاهش نرخ یا ارائه تخفیف در حق‌بیمه به منظور جذب یا حفظ پرتفوی، بیمه‌گر امکان پوشش ریسک‌ها و خطرات بیمه‌گذار را از دست می‌دهد .

   ساختمان جدید شعبه اصفهان بیمه سرمد افتتاح شد

   با حضور دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره :

   ساختمان جدید شعبه اصفهان بیمه سرمد افتتاح شد

   با حضور دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره و حسین نظریان، مدیر پشتیبانی و نصر اصفهانی مدیر شعبه اصفهان بیمه سرمد، و همچنین رستگاری، مدیر عامل بانک صادرات شهرکرد، مرادی، مدیر بازاریابی و فروش بانک صادرات استان اصفهان و عسگری معاون ایشان، ساختمان جدید این شرکت در شهر اصفهان افتتاح شد.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در جریان این مراسم که با حضور ستاری، مدیر اسبق این شعبه و نمایندگان بیمه سرمد در استان صفهان برگزار شد، دکتر کاتب ارتباط موثر بیمه سرمد و بانک صادرات ایران را، به عنوان یکی از دلایل موفقیت این شرکت در سالهای فعالیت خود برشمرد.

   جلسه سندیکای بیمه‌گران استان یزد به میزبانی بیمه سرمد برگزار شد

   جلسه سندیکای بیمه‌گران استان یزد به میزبانی بیمه سرمد برگزار شد

   جلسه سندیکای بیمه‌گران استان یزد روز دوشنبه 97/5/1 به میزبانی بیمه سرمد در محل هتل ارگ این استان برگزار شد.

   تقویت شبکه فروش، اولویت برنامه هیأت مدیره بیمه سرمد

   تقویت شبکه فروش، اولویت برنامه هیأت مدیره بیمه سرمد

   دکتر مجتبی کاتب
   رییس هیات مدیره بیمه سرمد

   شبکه فروش به عنوان بازوی اجرایی قدرتمند شرکت های بیمه، نقش حیاتی و تاثیر گذار را در این صنعت ایفا می‌کند. بدون تردید شبکه پویا و توانمند فروش، نه تنها در حفظ جایگاه یک شرکت در بازار و گسترش پرتفوی آن تاثیرگذار است، بلکه با فرهنگ‌سازی در این عرصه، گام‌های موثری را در جهت ایجاد آینده روشن و درخشان اقتصادی در برمی‌دارد.

   زمان پرداخت خسارات را کاهش خواهیم داد

   رئیس شعبه غرب تهران بیمه سرمد، در دیدار با نمایندگان این شعبه گفت:

   زمان پرداخت خسارات را کاهش خواهیم داد

   رئیس شعبه غرب تهران بیمه سرمد، در دیداری دوستانه با نمایندگان این شعبه، از اهمیت فعالیت موثر نمایندگان در جذب پورتفوی و تحقق اهداف شرکت سخن گفت و نمایندگان فروش را از ارکان تاثیرگذار هر شرکت بیمه برشمرد.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این نشست، حسین لشکری، رئیس شعبه غرب تهران بیمه سرمد، با ارائه گزارشی از نشست هم‌اندیشی مدیران و روسای شعب بیمه سرمد و مدیران رفاهی بانک صادرات ایران، بر لزوم تسهیل فرایند خدمت‌رسانی به کارکنان بانک صادرات ایران و تعامل بهتر نمایندگان با مشتریان این شرکت، تاکید کرد. وی با قدردانی از حمایت اعضای هیات مدیره بیمه سرمد و توجه خاص آنها به شبکه فروش، از تلاش نمایندگان برای تحقق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این مجموعه سخن گفت.

   رشد 200 درصدی در تولید حق بیمه شعبه خوزستان

   مدیر استان خوزستان خبر داد: طی 4 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل؛

   رشد 200 درصدی در تولید حق بیمه شعبه خوزستان

   با توجه به پهناوری کشور عزیزمان ایران و ترکیب قومیت‌های مختلف در سراسر کشور، عملکرد شبکه فروش یک شرکت بیمه در میزان سودآوری آن شرکت بسیار موثر می‌باشد.
   چشم‌انداز بیمه سرمد با عنوان «هر ایرانی، یک بیمه‌نامه» ما را بر آن داشت که پای صحبتهای مدیران محترم استان‌ها بنشینیم تا از میزان شناخت مردم از خدمات بیمه‌ای در اقصی نقاط کشور با توجه به تفاوت‌های فرهنگی و قومی آگاهی حاصل نموده و در جهت ارتقای سطح آگاهی مردم در خصوص صنعت بیمه قدم برداریم.
   بر همین اساس، به سراغ جناب آقای مانی پورعیسی مدیریت محترم استان خوزستان رفته‌ایم که عملکرد قابل قبولی را در مدت فعالیت از خود نشان داده‌اند؛ در ادامه شرح آن را می‌خوانید:

   شماره تیر ماه ماهنامه «سدای سرمد» منتشر شد

   شماره تیر ماه ماهنامه «سدای سرمد» منتشر شد

   شماره تیر ماه 1397 ماهنامه تحلیلی و اطلاع رسانی «سدای سرمد» منتشر شد.
   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، این نشریه در 52 صفحه و 5 پرونده اخبار، گزارش، مصاحبه، مقالات و وقت آزاد منتشر شده است.

   مناقصه عمومی دو مرحله ای( تمدید شد)

   مناقصه عمومی دو مرحله ای( تمدید شد)

   موضوع : خرید تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای شبکه رایانه ای ساختمان ستاد مرکزی
   (جمعا به مساحت حدود 3000 متر مربع خالص اداری در 5 طبقه)

پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان