•  
  • فهرست اخبار
   موحد معاون فنی بیمه سرمد شد

   با حکم مدیرعامل بیمه سرمد و تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا

   موحد معاون فنی بیمه سرمد شد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، محمدرضا صباغی موحد که چندی پیش از سوی دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد به عنوان سرپرست معاونت فنی این شرکت منصوب شده بود، با تایید بیمه مرکزی از تاریخ24 خردادماه 1396، فعالیت خود را در سمت معاون فنی بیمه سرمد، رسما آغاز کرد.

   سامانه رسیدگی سریع به شکایات راه‌اندازی شد

   با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شرکت بیمه سرمد

   سامانه رسیدگی سریع به شکایات راه‌اندازی شد

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، به منظور پاسخگویی بهتر به شکایات مشتریان، امکان ثبت و دریافت مستقیم شکایات با استفاده از درگاه پورتال اینترنتی این شرکت راه اندازی شد.
   با ایجاد این امکان در صفحه امور مشتریان وبسایت بیمه سرمد، به محض ثبت شکایت مراجعان در سامانه، عنوان و موضوع شکایت در کارتابل کارشناسان مرکز تماس ثبت شده و تاییدیه دریافت پیام و کد پیگیری، به وسیله پیامک و پست الکترونیک به افراد اطلاعرسانی خواهد شد.

   رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، دبیر شورای هماهنگی بیمه در این استان شد

   رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، دبیر شورای هماهنگی بیمه در این استان شد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، با برگزاری انتخابات شورای هماهنگی بیمه در استان کرمان، مهسا فامیلی، رئیس شعبه ارگ بیمه سرمد، به عنوان دبیر این شورا در استان کرمان انتخاب شد.

   تقدیر بیمه سرمد از نامزد جایزه «بهترین داور فوتبال جهان»

   تقدیر بیمه سرمد از نامزد جایزه «بهترین داور فوتبال جهان»

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، این شرکت در راستای فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی خود، دیداری دوستانه را با تیم منتخب داوران فوتبال و فوتسال ایران برگزار کرد.
   در حاشیه این دیدار که در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد، از علیرضا فغانی؛ کاندیدای کسب جایزه «بهترین داور جهان»، محمد رضا منصوری؛ کمک داور بین المللی فوتبال و حسین شاهمرادی؛ داور بازنشسته و بین المللی فوتسال قدردانی شد.

   پرداخت 4 روزه خسارت به زیان‌دیدگان زلزله بجنورد

   به دستور مدیرعامل بیمه سرمد انجام شد:

   پرداخت 4 روزه خسارت به زیان‌دیدگان زلزله بجنورد

   در پی وقوع زلزله در خراسان شمالی و وارد شدن خسارت به ساختمان و اموال 15 شعبه بانک صادرات بجنورد و همچنین 38 منزل مسکونی، اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، دستور اعزام تیمی از مدیران ستادی، کارشناسان ارزیابی خسارت و مسئولان شعبه خراسان به این منطقه را صادر کرد.

   تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

   با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد صورت گرفت:

   تقدیر از کارمندان دانش‌پژوه بیمه سرمد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، طی مراسمی با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل و مهدی مهدوی، معاون طرح و توسعه شرکت بیمه سرمد، از تلاش‌های کارکنان این مجموعه در ارائه مقالات پژوهشی تخصصی تقدیر شد. در جریان این نشست، دلفراز با اشاره به حضور نیروهای متخصص و جوان شرکت بیمه سرمد، بر لزوم دانش‌افزایی در حوزه‌های تخصصی تاکید و از کارمندانی که برای ارتقای سطح دانش این مجموعه تلاش کرده‌اند، قدردانی کرد.

   اجرای عملیاتی طرح نسیم بیمه سرمد

   از امروز در شعب بانک صادرات صورت گرفت:

   اجرای عملیاتی طرح نسیم بیمه سرمد

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، با هدف توسعه همکاری‌های متقابل بانک و بیمه و تسهیل دسترسی افراد به بیمه‌نامه‌ها، طرح نسیم بیمه سرمد در شعب منتخب بانک صادرات اجرایی شد.
   براساس این گزارش، صبح امروز اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه‌سرمد، جامخانه، مشاور اجرائی مدیر عامل و معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات و دکتر ملک‌لو،مدیرمنطقه مرکز تهران این بانک،از اجرای عملیاتی طرح نسیم در شعبه جمهوری (239) بانک صادرات ایران بازدید کردند.

   لزوم فرهنگسازی در عرصه بیمه‌های آتش‌سوزی

   لزوم فرهنگسازی در عرصه بیمه‌های آتش‌سوزی

   پلاسکو در آتش می‌سوخت و شمار افرادی که برای خرید بیمه‌نامه آتش سوزی به شرکت‌های بیمه مراجعه می‌کردند، هر روز بالاتر می‌رفت؛ اما با خاکستر شدن آتشی که به ویرانی ساختمان بلند پلاسکو انجامید، گویی هراس از شعله‌ها هم از میان رفت و از تعداد مراجعانی که بیمه‌نامه آتش‌سوزی را از شرکت‌های بیمه طلب می‌کردند، آرام آرام کاسته شد.

   اجرای طرح نسیم بیمه سرمد، در تمامی شعب بانک صادرات

   اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد خبر داد:

   اجرای طرح نسیم بیمه سرمد، در تمامی شعب بانک صادرات

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، نشست هم‌اندیشی بانک و بیمه، با حضور اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد، جمشید جام‌خانه، مشاور اجرائی مدیر عامل و معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات و همچنین معاونان و مدیران ارشد دو سازمان برگزار شد.
   در جریان این نشست که با هدف توسعه همکاری‌های متقابل بانک و بیمه برگزار شد، فعالیت شعب بانک صادرات در زمینه صدور بیمه‌نامه عمر مانده‌بدهکار و همچنین اجرای تفاهم‌نامه طرح نسیم، مورد بررسی قرار گرفت.

   حضور بیمه سرمد در دهمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه»

   حضور بیمه سرمد در دهمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه»

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سرمد، دهمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه» با حضور بیمه سرمد برپا شد.
   اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، با حضور در غرفه این شرکت در نمایشگاه، بر لزوم تقویت همکاری متقابل بانک و بیمه تاکید کرد.

 • بیمه سرمد
  بیمه سرمد
  آدرس: ساختمان مرکزی :تهران، بلوار آفریقا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش خیابان آرش غربی، پلاک 113، ساختمان سپهر آفریقا، طبقه اول
  تلفن: مرکز تمـاس : 43954000 (021)
  امورمشتریان : 43963(021)
  پست الکترونیک: info@sarmadins.ir
 • آشنایی با بیمه سرمد
 • دسترسی سریع مشتریان
 • پورتال سامان
  کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
  مجری : پورتال سامان