•  
  • فهرست اخبار
   بازدید سرزده مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه سرو

   بازدید سرزده مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه سرو

   ​اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، با همراهی حسین قربانی، مدیر بیمه‌های اموال، از شعبه سرو این شرکت در تهران بازدید کرد. در این دیدار مدیرعامل شرکت بیمه سرمد ضمن گفت و گو با سمیعی‌منش، رئیس شعبه سرو و کارکنان آن شعبه، بر لزوم بهبود وضعیت رسیدگی به درخواست‌های بیمه‌‌شدگان و انجام به‌موقع کارها، تاکید و از مشکلات و چالش‌های پیش روی آنها در مسیر انجام کار باخبر شد.

   سرمد، دارای بالاترین نسبت توانگری در بین شرکت‌های بیمه‌ای فعال در سرزمین اصلی

   بر اساس گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

   سرمد، دارای بالاترین نسبت توانگری در بین شرکت‌های بیمه‌ای فعال در سرزمین اصلی

   براساس گزارش ارائه شده از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا ، بیمه سرمد در میان شرکت‌های بیمه‌ای فعال در سرزمین اصلی، از بالاترین سطح توانگری مالی برخوردار است. سرمد که در سالهای پیش نیز موفق یه کسب رتبه توانگری مالی در سطح یک شده بود، در سال 1395 این سطح از توانگری را حفظ کرده و با توجه به گزارش بیمه مرکزی، این شرکت در میان شرکت‌هایی که موفق به کسب رتبه توانگری مالی در سطح یک شده‌اند در رتبه اول با نسبت توانگری 366 قرار دارد.

   برندگان جشنواره نوای خرم، در پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

   با حمایت بیمه سرمد

   برندگان جشنواره نوای خرم، در پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

   با معرفی برندگان سومین دوره، جشنواره و جایزه نوای خرم در روز جمعه 17 دیماه به کار خود پایان داد و پرونده سومین دوره این جشنواره موسیقی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شده بود، شامگاه گذشته با اهدای جوایز، لوح تقدیرها، تندیس‌ها و بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه گذاری به برندگان بسته شد.

   ‎بیمه سرمد با هنرمندان کشورمان همراه شد

   با حضور در تالار وحدت در روزهای برگزاری جشنواره نوای خرم:

   ‎بیمه سرمد با هنرمندان کشورمان همراه شد

   ‎جشنواره نوای خرم از روز چهارشنبه ۱۵ دیماه با اجرای شرکت کنندگان در سالن تالار وحدت، به مرحله رقابتی وارد شد.
   ‎در سومین دوره این جشنواره موسیقی که با حمایت بیمه سرمد برگزار می شود، شرکت کنندگان از سراسر کشور، پس از ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره و کسب تایید داوران، به مرحله رقابتی راه پیدا کردند تا در روزهای ۱۵ تا ۱۷ دیماه، با اجرای قطعاتی در حضور تماشاگران، به رقابت با یکدیگر بپردازند.

   برندگان جشنواره بیمه‌ها عمر مشخص شدند

   با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت بیمه سرمد در مراسم قرعه کشی

   برندگان جشنواره بیمه‌ها عمر مشخص شدند

   با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت بیمه سرمد، مراسم قرعه کشی «جشنواره بیمه های عمر و سرمایه گذاری»، در محل این شرکت برگزار شد. جشنواره بیمه های عمر و سرمایه گذاری در مرداد 1395 کار خود را آغاز و در تاریخ 13 آذر ماه، مصادف با روز بیمه به کار خود پایان داده بود.
   در این مراسم، ازمیان بیمه‌گذارانی که درمدت جشنواره در رشته بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، حداقل 600 هزار تومان حق‌بیمه پرداخت کرده بودند، در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری اقساط معوقی نداشتند و ازطریق باشگاه مشتریان بیمه سرمد در جشنواره ثبت‌نام کرده بودند، به قید قرعه برنده یک دستگاه خودروی 206 مشخص شد.

   اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد شد

   اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد شد

   حکم مدیرعاملی اسماعیل دلفراز، به تایید بیمه مرکزی رسید.
   دلفراز پیش از این، به عنوان معاون مالی و اداری سازمان هدفمندی یارانه‌ها مشغول به فعالیت بوده است. همچنین عضویت در هیات مدیره بیمه میهن و فعالیت به عنوان یکی از مدیران بیمه ایران از جمله سوابق کاری ایشان بوده است.

   جشنواره نوای خرم به روزهای برگزاری نزدیک می‌شود

   با حمایت بیمه سرمد

   جشنواره نوای خرم به روزهای برگزاری نزدیک می‌شود

   با به پایان رسیدن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره نوای خرم، اسامی پذیرفته‌شدگان برای شرکت در مرحله رقابتی، اعلام شد. این دوره از جشنواره موسیقی نوای خرم، با حمایت بیمه سرمد و با حضور اساتید موسیقی، هنرمندان و شرکت کنندگان گروه سنی کودک و نوجوان، در روزهای 15 تا 17 دیماه برگزار می‌شود. از آنجا که در سومین جشنواره موسیقی نوای خرم، بیش از یک هزار و 40 هنرمند از گروه سنی کودک و نوجوان شامل متقاضی حضور در مرحله نهایی جشنواره بوده‌اند، بیمه سرمد حمایت از این جشنواره بزرگ را فرصت مغتنمی برای معرفی بیمه‌های عمر به خانواده‌ها، ترغیب خانواده‌ها به قرار دادن خود و فرزندانشان در پوشش این بیمه‌نامه‌ها و تلاش برای افزایش ضریب‌نفوذ این بیمه‌‌ها می‌داند و امیدوار است که با اقداماتی از این دست، در آینده نزدیک چشم‌انداز «هر خانواده ایرانی، یک بیمه‌نامه عمر» را محقق سازد.

   برگزاری دوره آموزشی قانون مالیات توسط بیمه سرمد

   برگزاری دوره آموزشی قانون مالیات توسط بیمه سرمد

   با توجه به اهمیت و جایگاه صنعت بیمه و از آنجایی که این صنعت و خدمات مربوط به آن، از بخش های اصلی مشمول مالیات دراقتصاد ملی (مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده) است، دوره آموزشی تئوری و عملی قانون مالیات (عملکرد، ارزش افزوده) توسط بیمه سرمد برگزار شد.

   با حمایت بیمه سرمد، آیدیران 95 برگزار شد

   با حمایت بیمه سرمد، آیدیران 95 برگزار شد

   دومین دوره مسابقات طراحی صنعتی آیدیران، با حمایت بیمه سرمد برگزار شد. در جریان این رقابت، طی مراسمی، «برندگان» و «شایستگان تقدیر» که با نظر هیات داوران جشنواره آیدیران انتخاب شده بودند، جوایز خود را دریافت کردند.

   بیمه سرمد، حامی جشنواره همایون خرم

   بیمه سرمد، حامی جشنواره همایون خرم

   سومین جشنواره جایزه همایون خرم، با حمایت بیمه سرمد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، جشنواره «نوای خرّم»، دیماه سال جاری با حضور اساتید موسیقی ایران و نوازندگان رده سنی زیر هجده سال، در تالار وحدت برگزار می شود و شرکت کنندگانی که آثارشان مورد تایید داوران جشنواره قرار گرفته است، در اجرایی زنده به رقابت می پردازند.

 • بیمه سرمد
  بیمه سرمد
  آدرس: ساختمان مرکزی :تهران، بلوار آفریقا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش خیابان آرش غربی، پلاک 113، ساختمان سپهر آفریقا، طبقه اول
  تلفن: مرکز تمـاس : 43954000 (021)
  امورمشتریان : 43963(021)
  پست الکترونیک: info@sarmadins.ir
 • آشنایی با بیمه سرمد
 • دسترسی سریع مشتریان
 • پورتال سامان
  کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
  مجری : پورتال سامان