•  
   
 
  • درخشش و موفقیت بیش از پیش بیمه سرمد مرهون «نواندیشی»، «تفکر»، «تعهد» و «انسجام سازمانی» است

   پیام مدیر عامل بیمه سرمد به مناسبت اول آبان ماه؛ مصادف با سالروز تاسیس شرکت:

   درخشش و موفقیت بیش از پیش بیمه سرمد مرهون «نواندیشی»، «تفکر»، «تعهد» و «انسجام سازمانی» است

   درخشش و موفقیت بیش از پیش بیمه سرمد مرهون «نواندیشی»، «تفکر»، «تعهد» و «انسجام سازمانی» است

   بدینوسیله اول آبان ماه؛ مصادف با «سالروز تاسیس شرکت بیمه سرمد» را صمیمانه تبریک عرض نموده و از همدلی، همراهی و تعامل سازنده یکایک شما همکاران گرامی در سال‌های فعالیت شرکت قدردانی می‌نمایم.
   شرکت بیمه سرمد در آغاز پنجمین سال فعالیت خود با بهره‌گیری از «خرد جمعی» و «مشارکت خلاقانه» همکاران خود، با نیرویی مضاعف در سالی که به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» مزین می‌باشد، گام برخواهد داشت.

   خدای منان را شاکرم که شرکت جوان بیمه سرمد در سالی که گذشت به همت سیاست‌ها و تصمیمات شایسته هیات مدیره محترم و تلاش و پشتکار مضاعف شما همکاران گرامی، موفق به دستیابی به اهداف خود فراتر از پیش‌بینی‌ها گردید که حاکی از جهشی عظیم در بازه زمانی مذکور دارد.
   تحقق درخشش و موفقیت بیش از پیش شرکت در بازار پر رقابت امروز مرهون «نواندیشی»، «تفکر»، «تعهد» و «انسجام سازمانی» است تا با رویکردی علمی و دانش‌محور همگام با دانش روز دنیا با تلاشی دو چندان به سمت پیشرفت و تعالی در صنعت بیمه کشور قدم بردارد.
   از خداوند منان توفیق خدمت‌رسانی شایسته به میهن اسلامی‌مان ایران را در عرصه‌های مختلف اقتصادی به‌ویژه صنعت بیمه کشور برای تک‌تک شما همکاران ارجمند خواستارم.
   اسماعیل دلفراز
   مدیر عامل و عضو هیات مدیره
   اخبار مرتبط
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان